Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Globalizacja

Letnie praktyki w Instytucie Globalizacji

Instytut Globalizacji, wolnorynkowy instytut spraw publicznych, ogłasza program letnich praktyk.

Jakie IPR dla Polski?

Przeczytaj dwugłos w kwestii praw własności intelektualnej ekspertów Instytutu Globalizacji.

Powieść "Katedra" już dostępna!

Po raz pierwszy na rynku zadebiutowała powieść "Katedra", najbardziej znana książka francuskiego pisarza Jorisa-Karla Huysmansa.

"Katedra" Huysmansa już wkrótce po polsku!

Jeszcze przed Wielkim Postem ukaże się jedno z największych dzieł francuskiej literatury pięknej - "Katedra" J.-K. Huysmansa. Książkę wyda Instytut Globalizacji.

Karol de Foucauld "Duch Jezusa" - premiera w Polsce!

Nakładem wydawnictwa Fundacja Instytut Globalizacji, ukazuje się pierwszy z tomów dzieł duchowych Karola de Foucauld pt. „Duch Jezusa”

Dzieła duchowe bł. Karola de Foucauld - premiera w Polsce!

Już w październiku, dzięki staraniom wydawcy - Fundacji Instytut Globalizacji, ukaże się pierwszy tom dzieł duchowych Karola de Foucauld pt. „Duch Jezusa”.

Przerwa wakacyjna

Uprzejmie informujemy, że w dn. 24.06-08.07 zamówienie w naszym sklepie NIE BĘDĄ REALIZOWANE, ze względu na przerwę urlopową.

Premiera: Ojciec Święty Franciszek „Rodzina uratuje świat”.

Instytut Globalizacji wspólnie z Libreria Editrice Vaticana prezentują pierwsze polskie wydanie książki papieża Franciszka „Rodzina uratuje świat”.

10 lat Instytutu Globalizacji!

Świętujemy dziesięciolecie powstania naszej organizacji. W kolejną dziesiątkę wchodzimy z nową misją i nowymi projektami.

Już za miesiąc: nowa książka Papieża Franciszka!

Za niespełna miesiąc ukaże się po polsku nowa książka Franciszka pt. „Rodzina uratuje świat!”. Patronami medialnymi wydarzenia są: m.in. TVP1, Polskie Radio.