Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Sponsorzy

Instytut Globalizacji jest prywatnym, wolnorynkowym instytutem spraw publicznych, posiadającym status fundacji.

Nasza placówka z wdzięcznością przyjmuje darowizny i wpłaty wyłącznie od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Wobec sponsorów stosujemy politykę poufności.

Nie przyjmujemy wpłat od partii politycznych, instytucji państwowych i wszystkich innych organizacji, których działalność jest finansowana z przymusowych podatków. Z tych samych powodów nie jesteśmy instytucją pożytku publicznego i nie ubiegamy się o „dotacje z Unii Europejskiej”.

Wesprzyj naszą działalność, przesyłając przelew na dowolną kwotę na nr konta:

58 1050 1298 1000 0090 6655 2622
ING Bank Śląski S.A.
ul. Sokolska 34 
40-086 Katowice

Lub skorzystaj z poniższego formularza Dotpay:

Kwota:  
PLN  

Fundacja  przyjmuje  darowizny,  które przeznaczane będą na statutową działalność.  Darowiznę  przekazać można poprzez dokonania przelewu na podany wyżej numer konta lub kartą kreydotową i e-przelewem. Rozliczenia wpłat kartą kredytową i e-przelewem prowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Dziękujemy!

Nasza fundacja prowadzi działalność gospodarczą. Zachęcamy do zlecania Instytutowi prac badawczych, sporządzania raportów, analiz, ekspertyz, wydawnictwa publikacji, organizacji konferencji prasowych, seminariów, debat, przeprowadzania badań opinii publicznej czy zapraszania naszych ekspertów do wystąpień publicznych. Wszelkie uzyskiwane środki przeznaczane są na działalność statutową.