Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Globalizacja

"Szkoła ciemności" już wkrótce!

Instytut Globalizacji wyda beletryzowaną biografię nawróconej komunistki Belli V. Dodd.

Pielgrzymka do Grecji i Albanii

Jak co roku jesteśmy współorganizatorami wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży.
Tym razem młodzi pielgrzymi odwiedzą m.in. Serbię, Grecję i Albanię.

Nowa książka Raffaele di Muro "Maksymilian Kolbe. Triumf miłości"

W 125 rocznicę urodzin świętego Maksymiliana, ukaże się doskonała książka poświęcona duchowości polskiego męczennika, autorstwa Przewodniczącego Międzynarodowego Rycerstwa Niepokalanej. Pozycję wyda Fundacja Instytut Globalizacji.

PREMIERA KSIĄŻKI pt. "Don Pino Puglisi. Z gołymi rękami"

Jest to pierwsza publikacja w Polsce, a zarazem biografia, błogosławionego księdza Józefa Puglisi z Palermo, męczennika zamordowanego przez cosa nostrę.

Biografia ks. Puglisi - męczennika zabitego przez mafię

Po raz pierwszy w Polsce zostanie wydana bardzo ciekawa biografia błogosławionego Józefa Puglisi, księdza, który został zamordowany przez Cosa Nostrę i wyniesiony na ołtarze przez Ojca Świętego Franciszka.

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

Wszystkim naszym sympatykom życzymy Radości Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do współpracy w 2019 r.!

Uczestnicy COP-24 w Gliwicach!

Fundacja Instytut Globalizacji zaprasza na otwarte spotkanie dla mieszkańców Śląska poświęcone polityce wobec zmian klimatu. Debata pt. "Jaka polityka klimatyczna dla Polski?" odbędzie się w środę 12 grudnia w Centrum im. św. Jana Pawła II o godz. 17.00.

O szczycie klimatycznym w Gliwicach!

Zapraszamy na konferencję pt. "Jaka polityka klimatyczna jest dobra dla Polski?", która odbędzie się w środę 12.12 o godz. 17.00 w gliwickim Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II przy Katedrze.

Studia w Londynie dla Polonii i nie tylko

Polski Uniwersytet na Obczyźnie (PUNO) w Londynie istnieje juz od prawie 80 lat. PUNO został uznany jako jednostka uniwersytecka przez Unię Europejską oraz posiada status wyższej uczelni w Wielkiej Brytanii. Od początku roku akademickiego 2018/2019 PUNO wprowadza studia w systemie online.