Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Akademia Liderów Opinii

Akademia Liderów Opinii - najlepszy kurs online


Otwieramy ciągłą rejestrację. W każdej chwili można zapisać się na kurs. Od 1 października 2015 wszystkie kursy (nie są moderowane) dostępne za darmo. Jeśli wpłacisz darowiznę na projekt w wysokości min. 90 zł, w zamian za to otrzymasz nieograniczony dostęp do kursów, 2 książki i film na DVD - niespodzianka!

Logowanie
Rejestracja

image

Kim jest Lider Opinii?

W dzisiejszym świecie, w którym coraz mamy do czynienia z coraz większym zalewem informacji, umiejętność sprawnego filtrowania treści otrzymywanych codziennie ze wszystkich stron. Akademia Liderów Opinii ma na celu przygotowanie swoich uczestników do sprawnego poruszania się w szumie informacyjnym.

Lider Opinii to osoba, która ze względu na swoją wiedzę, pozycję czy doświadczenie jest punktem odniesienia dla formułowania opinii o współczesnym świecie. Taki lider powinien posiadać umiejętności sprawnego poruszania się w świecie dzisiejszych mediów i rozumienia przekazu medialnego. Osoba taka powinna posiadać umiejętność logicznego rozumowania, aby móc przekazywać swoją wiedzę dalej.

W momencie, w którym media robią coraz bardziej przysłowiową „wodę z mózgu” ich odbiorcom, osoby wyznające wartości chrześcijańskie, powinny potrafić skutecznie przekonywać do swoich wartości. Akademia Liderów Opinii pragnie przygotować nowych liderów, do walki o wartości w życiu publicznym, dając im niezbędną do świadomego korzystania z informacji i przekazywania jej innym. Ty też zostań liderem opinii.

Zostań Liderem Opinii

Jeśli widzisz, że rzeczywistość jest inna niż pokazują to w mediach. Jeśli czujesz, że wartości które wyznajesz nie są wystarczająco dobrze bronione. Jeśli chcesz zmieniać rzeczywistość wokół siebie, ale nie wiesz jak. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szansę na karierę, to Akademia Liderów Opinii jest ofertą dla ciebie.

Z nami nauczysz się wybierać i selekcjonować informacje wartościowe od nic nie wartych. Przygotujesz się dobrze do działalności społecznej, politycznej czy zawodowej. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą ci bronić wyznawanych wartości. Będziesz mógł korzystać ze sprawdzonych kursów i szkoleń razem z ludźmi z całej Polski. I to wszystko, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

Rzetelna wiedza w wygodnej formie

Akademia Liderów Opinii to wygodna w obsłudze platforma e-learningowa, ogromna porcja sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, a także kontakt z wybitnymi ekspertami i osobistościami z pierwszych stron gazet.

Wybierając Akademię Liderów Opinii zyskujesz dostęp do:

- materiałów edukacyjnych z zakresu filozofii, religii, ekonomii, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa, mediów i public relations, zebranych w jednym miejscu.

-ciekawych warsztatów z zakresu public relations, dziennikarstwa czy prowadzenia kampanii społecznych

-nowoczesnej, łatwej w obsłudze platformy e-learningowej

-testów i quizów sprawdzających zdobytą wiedzę

-staży i praktyk dla aktywnych użytkowników

-znanych i cienionych wykładowców

-a także ludzi z całej Polski, z którymi możesz wymienić się wiedza i poglądami

Aby zapisać się na kurs wypełnij formularz i wpłać darowiznę dla Fundacji w wysokości 90 zł, a otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich kursów, 2 książki i film na DVD gratis

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś

Ciągła rekrutacja - zarejestruje się teraz!