Ta strona internetowa używa ciasteczek.

10 lat Instytutu Globalizacji!

Świętujemy dziesięciolecie powstania naszej organizacji. W kolejną dziesiątkę wchodzimy z nową misją i nowymi projektami.

To był piękny czas. Miliony odbiorców naszych informacji. Tysiące cytatów w mediach całego świata. Kilkadziesiąt wydanych książek, raportów, ekspertyz. Setki zorganizowanych wykładów, szkoleń, konferencji, seminariów. Kolejne tysiące artykułów…

Wszystko dzięki entuzjazmowi garstki zapaleńców. Inwestując własne oszczędności, jako chyba jedyna tego typu instytucja w Polsce, która nigdy nie połakomiła się na publiczne pieniądze. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam i przewinęli się przez Instytut w ciągu ostatnich lat!

Zmieniamy się. Powstaliśmy z przekonania, że do dobrego funkcjonowania państwa konieczne są sprawne struktury oparte na czynnikach ekonomicznych. Obecnie wiemy, że zmiana struktur to bicie głową w mur. Zmieniać powinny się ludzkie serca.

Stąd nasza dzisiejsza aktywność: działania apologetyczne, edukacyjne, ewangelizacyjne, wydawnicze. W tym się odnajdujemy. Wkrótce poinformujemy Was o kolejnych projektach. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Tomasz Teluk, założyciel IG