Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Ruszają szkolenia internetowe Instytutu Globalizacji i Fronda.pl

Już teraz można zapisać się szkolenia e-learningowe prowadzone przez ekspertów Instytutu Globalizacji pod patronatem Fronda.pl. Można zapisać się na kurs anty-gender oraz cztery kursy Akademii Liderów Opinii.

W październiku ruszają kursy online dla tych, którzy chcą stać się katolickimi liderami opinii w swoich środowiskach. Dzięki długoletniemu doświadczeniu Instytutu Globalizacji udało się stworzyć kilka programów, dzięki którym można zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami współczesnego świata polityki, religii i gospodarki. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie kursy można odbyć nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

– Przede wszystkim zapraszamy na kurs anty-gender, cieszący się dużą popularnością. Wśród wykładowców kursu są m.in. ks. prof. T. Guz, ks. prof. Dariusz Oko, czy ks. dr Marek Dziewiecki – tłumaczy dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Szkolenie miało bardzo dobrą opinię wśród osób, które chciały bronić dzieci przed gender w swoich społecznościach lokalnych – dodaje.

Do wyboru są także cztery niezależne kursy w ramach Akademii Liderów Opinii. Tutaj wykładowcami są ks. prof. Waldemar Chrostowski, red. Tomasz Terlikowski, red. Grzegorz Górny, ks. dr Robert Skrzypczak, ks. prof. Andrzej Zwoliński, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Andrzej Nowak, prof. Bogdan Musiał, dr Cezary Mech czy Rafał Ziemkiewicz.

– Zakres tematyczny kursów jest bardzo szeroki od filozofię po teologię. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i zyska argumenty do dyskusji z adwersarzami – zachęca Tomasz Teluk.

Każdy, kto zapiszę się do końca września na hasło Fronda.pl otrzyma zestaw książek ufundowany przez Instytut Globalizacji. Studiować można w dowolnym czasie i miejscu. Platforma do studiowania jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze, nie trzeba posiadać dodatkowych umiejętności obsługi.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: instytut@globalizacja.org. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 600 023 118.