Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Konferencja anty-gender

Już w piątek 9 maja br. odbędzie się konferencja anty-genderowa „Siła i słabość rodziny w Europie”. Portal Fronda.pl jest patronem medialnym imprezy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w Centrum im. Jana Pawła II w Gliwicach. Rozpocznie się mszą św. celebrowaną w gliwickiej katedrze. Obok Frondy.pl partnerem medialnym imprezy jest Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy.

Wśród prelegentów będą m.in. ks. prof. Paweł Bortkiewicz, który wygłosi wykład pt. „Od małżeństwa naturalnego do związku narzuconego. O inżynierii społecznej w Polsce”, a także Mariusz Dzierżawski z Fundacji PRO, który pyta: „Jak wygrać wojnę o rodzinę?”. Swoje wykłady wygłoszą także dr Anna Banasik ze stowarzyszenia Ordo Juris oraz Zbigniew Barciński z koalicji „Dla Rodziny”, zrzeszającej już 50 organizacji.

Organizatorami wydarzenia są Gliwicki Klub Frondy.pl oraz Instytut Globalizacji we współpracy z Gliwicką Kurią. Wymienione organizacje prowadzą aktualnie pierwsze w Polsce internetowe szkolenie anty-gender, na które zapisało się już blisko 100 osób. Na cieszący się dużą popularnością kurs można zapisać się w każdej chwili. Wśród autorów udostępnianych materiałów są m.in. ks. prof. D. Oko, ks. prof. T. Guz czy abp Henryk Hoser.

Uczestnicy kursu dowiedzą się o kulisach tej ideologii, jak walczyć z gender w swoich środowiskach i jakich argumentów używać. Kursanci otrzymają okolicznościowe dyplomy, a najlepsi – darmowe publikacje oraz zaproszenie do współpracy przy realizacji projektów społecznych i pro-rodzinnych.

Więcej informacji o kursie można znaleźć na stronie www.globalizacja.org