Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Od nowego roku rusza czwarty semestr Akademii Liderów Opinii

Instytut Globalizacji uruchamia już czwartą odsłonę cieszącej się niezmienną popularnością Akademii Liderów Opinii. W nowym semestrze obok kontynuacji już obecnych tematów, pojawi się sporo nowych zagadnień i ciekawych wykładowców.

Po raz pierwszy nasz kurs będzie miał charakter wyłącznie online. Uczestnicy ALO będą mieli dostęp do wszystkich wykładów dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej, niezależnie od miejsca, w którym mieszkają. Dodatkowo, dzięki platformie, wszyscy studenci będą mieli dostęp do całego szeregu artykułów, tekstów, filmów i testów sprawdzających wiedzę, a także będą mieli kontakt z wykładowcami i innymi uczestnikami.

– Projekt Akademia Liderów Opinii okazał się sukcesem – mówi dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji – Udało się zgromadzić w jednym miejscu wykłady cenionych liderów opinii: naukowców, publicystów, duchownych, znanych z pierwszych stron gazet. Poruszyliśmy wiele kontrowersyjnych tematów, min. jaki jedni z pierwszych mówiliśmy o zagrożeniach ideologią gender. Dlatego też udało się przyciągnąć rzeszę słuchaczy – dodaje.

Wśród wykładowców nowej edycji znajdą się m.in. ks. dr M. Dziewiecki, prof. G. Kucharczyk, prof. L. Marks, prof. Z. Rau, prof. J. Kłoczowski i wielu innych. Wykład inauguracyjny wygłosi ks. prof. W. Chrostowski.

W Akademii Liderów Opinii 4 kontynuowana będzie unikatowy kurs „Filozofia Polityki Online”. Pojawią się też nowe głosy w dyskusji o religii, etyce i tożsamości, w tym o ideologii gender, o której w naszej Akademii dyskutowaliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce. Pojawią się po raz pierwszy w wykłady o polityce klimatycznej, odkłamujące mitologię globalnego ocieplenia. Udostępnione zostaną wykłady i filmy partnerów z zagranicy i dyskusje odkłamujący projekt biznesowo-polityczny związany ze zmianami klimatu.

Dla najlepszych studentów ALO czekają atrakcyjne nagrody: ciekawe staże w Instytucie Globalizacji, w portalach Fronda.pl i Nczas.com, w biurach poselskich i senatorskich, a także wyjątkowe pozycje książkowe.

Wyjątkowość Akademii Liderów Opinii wiążę się przede wsyzstkim z nowoczesną platformą e-learningową. Dzięki niej studenci z całej Polski mają dostęp do korzyści płynących z Akademii bez ruszania się z przed ekranu komputera. Dodatkowo atrakcyjność kursu zwiększa jego interaktywność, użytkownicy platformy mają między innymi możliwość rozwiązywania testów, i aktywności na forach dyskusyjnych.

Czwarta Akademii Liderów Opinii edycja jest w dużym stopniu kontynuacją całego cyklu. Dlatego też Instytut Globalizacji daje możliwość zapoznania się z wcześniejszymi kursami, a ujednolicona forma kursu online znacznie ułatwia korzystanie z całości wiedzy oferowanej przez Akademię.

Kurs Akademii Liderów Opinii 4 będzie dostępny w nowej, atrakcyjnej cenie 190 zł. Dodatkowo, dla wszystkich osób chcących poznać cały zakres wiedzy oferowanej przez Akademię, ceny pozostałych kursów (ALO1, ALO2, ALO3) również zostały obniżone. Dostęp do kursów będzie dostępny dla darczyńców, którzy wpłacą na konto organizatorów 290 zł, trzy kursy za 390 zł a dostęp do całego cyklu ALO tylko za 490 zł.

Dla naszych sympatyków przygotowaliśmy świąteczną ofertę promocyjną. Wszystkie osoby, które zapiszą się na więcej niż jeden semestr do końca roku, zyskają dostęp do wszystkich pozostałych kursów bez dodatkowych opłat! Ponadto wszyscy kursanci, którzy ukończą ALO, otrzymają zestaw książek lub e-booków Instytutu Globalizacji o wartości 100 zł.

Rekrutacja na Akademię Liderów Opinii rusza 9 grudnia i potrwa do 31 stycznia. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: bartczak@globalizacja.org, wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!