Ta strona internetowa używa ciasteczek.

SPONSORZY

Instytut Globalizacji jest prywatnym, wolnorynkowym instytutem spraw publicznym, posiadającym statut fundacji.

Nasza placówka z wdzięcznością przyjmuje darowizny i wpłaty wyłącznie od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Wobec sponsorów stosujemy politykę poufności.

Nie przyjmujemy wpłat od partii politycznych, instytucji państwowych, i wszystkich innych organizacji, których działalność jest finansowana z przymusowych podatków. Z tych samych powodów nie jesteśmy instytucją pożytku publicznego i nie ubiegamy się o „dotacje z Unii Europejskiej”.

Jeśli jesteś osobą prywatną lub przedstawicielem firmy, możesz wesprzeć naszą działalność na rzecz deregulacji gospodarki, numer konta otrzymasz po uprzednim kontakcie pod adresem: instytut@globalizacja.org.

Nasza fundacja prowadzi działalność gospodarczą. Zachęcamy do zlecania Instytutowi prac badawczych, sporządzania raportów, analiz, ekspertyz, wydawnictwa publikacji, organizacji konferencji prasowych, seminariów, debat, przeprowadzania badań opinii publicznej czy zapraszania naszych ekspertów do wystąpień publicznych. Wszelkie uzyskiwane środki przeznaczane są na działalność statutową.

Aktualnie poszukujemy sponsorów do naszych stałych projektów:

Śniadań Instytutu Globalizacji
Rankingu Instytutu Globalizacji
Dzialalnosc charytatywna
Stypednium Instytutu Globalizacji