Ta strona internetowa używa ciasteczek.

E-BOOK Eugenika i eutanazja - ks. prof. dr hab. Jerzy Katolo

9,84zł

Eugenika i eutanazja – koszmar trwa!


Selektywne rozmnażanie wchodzi w skład polityki nazywanej niewinnie „kontrolą urodzin”. Jednak, gdy przyjrzeć się bliżej zjawisku eutanazji, współczesnej eugeniki, aborcji oraz in vitro, widzimy wyraźnie obecność cywilizacji śmierci, której owocami są zabójstwa już na poziomie zarodków.


Jak to się dzieje, że współczesna cywilizacja europejska akceptuje te same barbarzyńskie metody, których inspiracji należy szukać w nazistowskich obozach śmierci? Jak to możliwe, że za eliminowaniem słabszych, chorych czy niedoskonałych, opowiada się prawodawstwo współczesnych demokratycznych państw, chociaż konsekwencje jego stosowania są identyczne, jak w państwie hitlerowskim?


Eugeniczny koszmar trwa. W Stanach Zjednoczonych organizacje aborcyjne prowadzą rasistowską politykę promowania usuwania ciąży wśród czarnych. W Szwajcarii można eliminować z życia ludzi starych i chorych. W Hiszpanii da się legalnie zabić dziecko nawet w 5 miesiącu ciąży.


Być może jeszcze bardziej szokujący jest fakt, że podczas, gdy hitlerowskie Niemcy wprowadzały swoje postulaty eugeniczne i eutanazyjne pod przymusem, współcześnie są one realizowane dobrowolnie, pod hasłem wolności wyboru.


O tym wszystkim mówi niniejsza książka. Przekonaj się sam, czym różni się dzisiejszy atak na życie ludzkie od agresji zapoczątkowanej przez reżim Adolfa Hitlera.  


wersja PDF

Cena:9,84zł