Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Ośrodek

Tegoroczny obóz odbędzie się w willi „Nad rzeką” położonej w miejscowości Szare - Gmina Milówka w Beskidzie Żywieckim. Zdrowy klimat, liczne szlaki górskie i spacerowe, a także duże obszary leśne sprawiają, że miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów.

 

Ośrodek położony jest przy pięknej, turystycznej drodze Żywiec - Koniaków - Istebna - Wisła. W okolicy rozpoczynają się szlaki turystyczne, którymi można dojść na malownicze szczyty otaczające dolinę, m.in.: Barania Góra, Hala Boracza, Prusów, a także Pilsko. Na szczególną uwagę zasługuje rezerwat przyrody w Kamesznicy z bogatą kolekcją unikalnych gatunków drzew.

 

Willa „Nad rzeką” oferuje 100 miejsc noclegowych w 20 pokojach z łazienkami. Są to pokoje dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowe, niektóre wyposażone w TV. Część pokoi posiada wyjście na balkon. Do dyspozycji gości są lodówki oraz sprzęty kuchenne. Do naszej dyspozycji pozostaje duża sala konferencyjna, jadalnia oraz świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się także miejsce na grill i ognisko oraz stoliki i ławeczki ogrodowe.

 

W odległości 14 km w Zwardoniu znajduje się przejście graniczne na Słowację, a w Jasnowicach (18 km) przekroczymy granicę czeską.

 

 


View Larger Map