Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem w Krakowie

Znany rekolekcjonista ks. prof. Robert Skrzypczak, spotka się z wiernymi w Krakowie. Pretekstem będzie jego najnowsza książka poświęcona problematyce małżeństwa i rodziny pt. "Miłość warta obrączek".

Spotkanie odbędzie się w Kościele pw. św. Szczepana, na ul. Sienkiewicza 19, w poniedziałek 4 czerwca. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00, podczas której ks. Robert wygłosi kazanie. Po Mszy św. ok. godz. 19.00 odbędzie się katecheza i spotkanie z autorem. Będzie można także nabyć książkę w promocyjnej cenie i poprosić autora o dedykację.

Najnowsza książka ks. Roberta Skrzypczaka "Miłość warta obrączek. Jak zbudować małżeństwo na całe życie" jest poświęcona sakramentowi małżeństwa. To niezwykle cenna pozycja dla narzeczonych, młodych małżonków i tych, którzy przeżywają małżeńskie rozterki. Odkrycie mocy tego sakramentu jest niezwykle ważne w czasach kryzysu rodziny oraz ataków na instytucję małżeństwa.

"Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga. Miłość małżeńska prowadzi do szlachetności i pokonania egoizmu. Takie doświadczenie może mocno zbliżyć człowieka do Pana Boga. Stąd potrzeba takiego przygotowania, które pomagałoby kochającym się osobom <>" - pisze autor w książce, która już dziś zyskała status bestsellera.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania oraz Fundacja Instytut Globalizacji. Patronat medialny nad książką objęły redakcje TVP1, Gościa Niedzielnego i tygodnika "Do Rzeczy". Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.globalizacja.org oraz www.schdw.org.pl