Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem na Śląsku

Już w najbliższy czwartek w chorzowskiej parafii św. Jadwigi odbędzie się spotkanie ze znanym rekolekcjonistą ks. Robertem Skrzypczakiem, który będzie promował swoją najnowszą książkę pt. "Miłość warta obrączek"

Spotkanie odbędzie się w Kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej, przy ul. Wolności 51 w Chorzowie w czwartek 5 kwietnia. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się katecheza i spotkanie z autorem. Będzie można także nabyć książkę w promocyjnej cenie i poprosić księdza Roberta o dedykację.

Najnowsza książka ks. Roberta Skrzypczaka "Miłość warta obrączek. Jak zbudować małżeństwo na całe życie" jest poświęcona sakramentowi małżeństwa. To niezwykle cenna pozycja dla narzeczonych, młodych małżonków i tych, którzy przeżywają małżeńskie rozterki. Odkrycie mocy tego sakramentu jest niezwykle ważne w czasach kryzysu rodziny oraz instytucji małżeństwa.

"Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga. Miłość małżeńska prowadzi do szlachetności i pokonania egoizmu. Takie doświadczenie może mocno zbliżyć człowieka do Pana Boga. Stąd potrzeba takiego przygotowania, które pomagałoby kochającym się osobom <>" - pisze autor.

Patronat medialny nad książką objęły redakcje TVP1, Gościa Niedzielnego i tygodnika "Do Rzeczy". Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.globalizacja.org