Ta strona internetowa używa ciasteczek.

II Wydanie „Nazarejczyka” E. Zolli już w sprzedaży!

Epokowe dzieło nawróconego rabina Rzymu, w którym jeszcze jako wyznawca judaizmu, udowadnia, że Chrystus jest oczekiwanym Mesjaszem, okazało się bestsellerem na rynku polskim.

Pierwszy nakład rozszedł się w ciągu pierwszych 4 miesięcy. Obecne wydanie jest poprawione z nielicznych błędów edytorskich i drukarskich. Zwiększyła się także liczba patronów medialnych promujących tytuł. Książka jest ponadto grubsza, wydrukowana na wysokiej jakości papierze.

Publikacja uzyskała entuzjastyczne recenzje. Doceniono wkład wydawnictwa Fundacja Instytut Globalizacji w udostępnienie dzieła Zollego dla polskiego czytelnika. Jednak przede wszystkim chwalono tłumacza – ks. prof. A.J. Katolo za jego erudycję i wierny przekład z języka włoskiego.

„Nazarejczyk” Eugenio Zolli – jest pióra nawróconego naczelnego rabina Rzymu. Autor był postacią niezwykłą – wybitnym intelektualistą, cenionym w świecie badaczem Biblii.

Na skutek szczegółowych badań źródłowych, współpracy z Kościołem Katolickim w czasie II wojny światowej oraz doświadczeń mistycznych, jeszcze jako rabin, dochodzi do przekonania, że oczekiwanym Mesjaszem zapowiadanym przez żydowskich proroków był Jezus Chrystus. Daje temu wyraz w niniejszej publikacji.

„Nazarejczyk” to najważniejsza książka tego autora. Świadectwo wiary i mocy z jaką Chrystus może przemieniać życie każdego z nas.

Zainteresowanych współpracą prosimy o bezpośredni kontakt: instytut@globalizacja.org tel. Tomasz Teluk 600023118