Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Studiuj z Instytutem Globalizacji

Akademia Liderów Opinii jest najpopularniejszym projektem edukacyjnym Instytutu Globalizacji. Składa się z czterech semestralnych kursów, oferujących wiedzę z zakresu ekonomii, stosunków międzynarodowych, historii, działania państwa i mediów, czy polityki. Dodatkowo, w ramach ALO oferowane jest też kurs Anty-Gender, oferujący informacje na
temat ideologii gender, mechanizmów działania genderystów i strategii obrony.

Akademia Liderów Opinii to wykłady takich znanych publicystów i uczonych jak: Rafał Ziemkiewicz, Tomasz Terlikowski, Grzegorz Górny, ks. prof. W. Chrostowski, ks. dr Marek Dziewiecki, prof. Andrzej Nowak, ks. prof. Dariusz Oko, prof. Bogdan Musiał czy prof. Andrzej Zybertowicz. W ramach ALO udostępniane są także materiały naukowe, a także testy pozwalające sprawdzić zdobytą wiedzę.

Akademia Liderów Opinii to także społeczność kilkuset osób z całej Polski. Dzięki platformie e-learningowej Akademia jest dostępna w każdym miejscu, wystarczy dostęp do Internetu. Materiały mogą być ściągnięte na prywatne nośniki o wykorzystane w każdym momencie, a dzięki interaktywnemu forum, uczestnicy mają możliwość kontaktu i dyskusji.

Już dziś możesz stać się częścią społeczności Akademii Liderów Opinii, i uzyskać dostęp do niezwykle szerokiej bazy wiedzy. Instytut Globalizacji otwiera dostęp do wszystkich kursów w ramach ALO. Co więcej, rezygnujemy z obligatoryjnych opłat za dostęp do platformy e-learningowej. Zamiast tego prosimy o dobrowolne wpłaty na rozwój Akademii, na konto Instytutu Globalizacji. Wszyscy darczyńcy otrzymają komplet książek oraz film DVD – niespodziankę.

Aby uzyskać dostęp do Akademii Liderów Opinii prosimy o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem, nazwą miejscowości i numerem telefonu pod adres bartczak@globalizacja.org, lub rejestracje na stronie globalizacja.org w zakładce Supermarket Wiedzy/rejestracja.

Wszelkich informacji Bartosz Bartczak tel. 695 167 359.