Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Supermarket Wiedzy w pełni otwarty

Od września rusza możliwość ciągłej rejestracji w Supermarkecie Wiedzy Instytutu Globalizacji. Najpopularniejsze kursy Instytutu będą dostępne na jednej, wygodnej w obsłudze platformie e-learningowej. Wykłady z dziennikarzami, publicystami i uczonymi z pierwszych stron gazet. Tematyka, jakiej nie znajdziesz w mainstreamowych mediach. Wiedza, jakiej nie zdobędzie się nigdzie indziej. Do tego kontakt z ludźmi myślącymi niezależnie z całej Polski. To wszystko od września w Supermarkecie Wiedzy.

W ramach Supermarketu, uczestnicy będą mieli dostęp do czterech semestrów Akademii Liderów Opinii. Wykłady Rafała Ziemkiewicza, Stanisława Michalkiewicza, Tomasza Terlikowskiego, Tomasza Sommera, dr Cezarego Mecha, prof. Andrzeja Nowaka, prof. Grzegorza Kucharczyka, prof. Zbigniewa Raua i wielu innych dostępne za jednym kliknięciem myszki. Dodatkowo, dostępne będą również: wyjątkowy kurs filozofii online (w ramach semestru II i IV Akademii Liderów) i cieszący się wyjątkową popularnością kurs Anty-Gender, w ramach którego kursanci mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat zagrożeń płynących z ideologii Gender dzięki takim uznanym specjalistom jak ks. prof. Dariusz Oko, ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Marek Dziewiecki czy prof. Maria Ryś.

Ale Supermarket Wiedzy to nie tylko wykłady, to również bardzo duża ilość dodatkowych materiałów w postaci artykułów, wydawnictw i prezentacji, wszystkich dostępnych online. Dodatkowo, użytkownicy mogą sprawdzać swoją wiedzę dzięki interaktywnym testom online. Supermarket to dodatkowa okazja poznania innych osób, myślących podobnie, dzięki aktywności na forum. A wszystko to jest możliwe, dzięki platformie e-learningowej, wygodnej w obsłudze i umożliwiającej korzystanie z materiałów szkoleniowych z dowolnego miejsca na Ziemi.

Jeśli już byłeś uczestnikiem Akademii Liderów Opinii lub kursu Anty-Gender, i ominęły cię niektóre tematy, lub po prostu chciałbyś wrócić do kursów i odświeżyć swoją wiedzę, możesz już dziś zapisać się do Supermarketu Wiedzy. Jeśli nie byłeś uczestnikiem popularnych projektów Instytutu Globalizacji, to Supermarket daje unikalną szansę zdobycia unikalnej możliwości osobistego rozwoju, z której skorzystały już setki osób w całej Polsce i nie tylko.

Rejestracja do Supermarketu Wiedzy jest bardzo prosta. W zakładce o tej samej nazwie znajdują się wszelkie informacje o projekcie i kursach dostępnych w jego ramach, jak również link do formularza rejestracyjnego. Wypełniając formularz, wybiera się kursy, do których chce mieć się dostęp, następnie o wysłąniu, otrzymuje się maila zwrotnego, z danymi do opłaty za kurs. Kursy dostępne będą poprze osobiste konto na platformie e-learningowej.

Do końca września obowiązują promocyjne ceny Supermarketu Wiedzy: 190 zł za jeden kurs, 290 zł za dwa kursy, 390 zł za trzy kursy i 490 zł za cztery i więcej kursów. Nie czekaj, już dzisiaj skorzystaj z Supermarketu Wiedzy.

W wszelkich pytań, konta to:

Bartosz Bartczak
bartczak@globalizacja.org
695 167 359