Chcesz nauczyć się jak blokować inicjatywy gender w twoim mieście? Chcesz dowiedzieć się jak wdraża się gender w szkołach i przedszkolach? Zapisz się na pierwszy w Polsce kurs anty-gender organizowany przez kluby Frondy.pl i Instytut Globalizacji. Z powodu dużego zainteresowania projektem organizatorzy przedłużyli rekrutację do połowy marca.
Chętni, którzy chcą uczestniczyć w projekcie pt. „Gender – ukryta prawda” odsłaniającym kulisy polityki równościowej, mają dodatkowe dwa tygodnie aby zapisać się na szkolenie. Do programu zapisuje się coraz więcej chętnych, dlatego organizatorzy zdecydowali o przedłużeniu rekrutacji.
– To szansa na stworzenie realnej społeczności, która będzie w stanie odeprzeć rewolucję obyczajową w naszym kraju. Osoby, potrafiące bronić interesu publicznego w kwestii nadmiernej seksualizacji dzieci i młodzieży powinny być aktywne w każdym powiecie, w każdej szkole – tłumaczy dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Liczymy, że będzie nas co najmniej 100 osób – dodaje.
Projekt zyskuje sympatie coraz szerszych kręgów. O kursie informuje gliwicka kuria. Dzięki współpracy z krakowskim wydawnictwem Biały Kruk, dla najlepszych słuchaczy ufundowano wspaniałe wydanie książki pt. „Dyktatura gender”. Znajdują się w niej teksty m.in. ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, papieża seniora Benedykta XVI, abp Henryka Hosera, Gabriel Kuby i wielu innych.
Ponadto każdy, kto zapisze się do 15 marca br i dokona w tym terminie darowizny otrzyma inne darmowe publikacje Instytutu i współpracujących z placówką partnerów.
Zajęcia rozpoczynają się już w marcu, ale wykłady będą dostępne podczas całego okresu trwania kursu. Uczestniczyć zajęcia mogą słuchacze z całej polski bowiem wykłady będą umieszczane na profesjonalnej i bardzo łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. Z tego typu szkoleń przez Internet prowadzonych przez ośrodek skorzystało dotychczas kilkuset chętnych.
Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: instytut@globalizacja.org. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 600 023 118.