Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Atom dla Polski

Polski program atomowy powinien być kontynuowany

Instytut Globalizacji uważa, że nie ma związku między katastrofą w elektrowni Fukushima w Japonii a przygotowaniami naszego kraju do budowy pierwszych dwóch elektrowni jądrowych.

Perspektywy energetyki jądrowej w Polsce

Już do kupienia najnowszy raport Instytutu Globalizacji o energetyce jądrowej!

Sondaż: Polacy o narodowym projekcie atomowym

Bezpieczeństwo energetyczne kraju i technologia – to czynniki, które według Polaków powinny być brane pod uwagę przy wyborze wykonawcy elektrowni jądrowych – wynika z najnowszego badania TNS OBOP dla Instytutu Globalizacji. Polacy oczekują jak najszerszej debaty publicznej na tematy związane z rozwojem energetyki atomowej. 

Zaproszenie

Fundacja Instytut Globalizacji ma zaszczyt zaprosić na XV edycję cyklicznej imprezy pt. „Śniadania Instytutu Globalizacji”.

Instytut Globalizacji partnerem międzynarodowej konferencji „Energetyka jądrowa”

Instytut Globalizacji został partnerem merytorycznym międzynarodowej konferencji „Energetyka jądrowa. Technologie, inwestycje”, która odbędzie się w Warszawie 23-24 września 2010 r. w hotelu Marriott. 
14 września br. Instytut zaprezentuje publicznie raport „Perspektywy energetyki jądrowej w Polsce”. 

Elektrownie atomowe dla najlepszych

Zagranicznym partnerem do budowy elektrowni atomowych w Polsce powinna zostać firma, która zaoferuje najlepsze warunki biznesowe i technologiczne – uważa Instytut Globalizacji.

Instytut Globalizacji opracowuje raport nt. energetyki jądrowej w Polsce

Instytut Globalizacji rozpoczął kolejny etap projektu edukacyjno-badawczego pt. „Atom dla Polski”, którego celem są badania na temat uruchomienia w Polsce elektrowni jądrowej.