Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Akademia Przywództwa – nowy kurs Instytutu Globalizacji

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Jesteś zainteresowany ciągłym rozwojem osobistym? Chcesz lepiej poznać swój potencjał? Zapisz się na kurs Akademia Przywództwa, organizowany w Warszawie przez Instytut Globalizacji.

Według badań Ernst&Young, wśród najbardziej cenionych kompetencji absolwenta, pracodawcy najczęściej wskazywali takie cechy jak: efektywna komunikacja, otwartość, aktywność, zdolność do adaptacji i pracy w zespole. Twarde kompetencje, jak znajomość języków, wiedza branżowa czy korzystanie z narzędzi informatycznych były ocenione znacznie niżej. Polskie uczelnie z reguły nie uczą miękkich umiejętności, jakich najwyraźniej poszukują firmy. Nie znaczy to, że takich cech nie można wytrenować. .

Akademia Przywództwa to stworzony przez Instytut Globalizacji kurs, który pozwali uczestnikom na rozwinięcie 10 najważniejszych kompetencji przywódczych. Program kursu oparty jest na unikalnych badaniach prof. P. Cardony z prestiżowej szkoły biznesu IESE Business School University of Navarra w Barcelonie. Jest to jeden z najlepszych programów na świecie. Kurs składa się z 6 modułów: .

Moduł 1 - Rozwój kompetencji przywódczych
Moduł 2 - Proaktywność
Moduł 3 - Zarządzanie sobą
Moduł 4- Kompetencje interpersonalne
Moduł 5 – Praca zespołowa
Moduł 6- Przywództwo osobiste

Prowadzącym Akademii zajęcia jest Radosław Parda, ekspert, trener w dziedzinie przywództwa, były sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu, były członek kierownictwa wyższego szczebla w TVP, prezes New Solutions sp. z o.o. – jednego z liderów branży Public Affairs. Doktorant w Szkole Głównej Handlowej, absolwent elitarnych kursów IESE Business School i Harvard Kennedy School.

Akademia Przywództwa to pierwszy w Polsce kurs rozwoju osobistego, skierowany do młodych ludzi, studentów i absolwentów, pozwalający im na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku przez pracodawców. Dodatkowo, kurs jest dostępny w dwóch formułach, stacjonarnej i wirtualnej. Warsztaty stacjonarne odbywać się będą w Warszawie, zaś filmy szkoleniowe i materiały merytoryczne dostępne online, będą dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej.

Akademia Przywództwa jest dostępny w ramach Supermarketu Wiedzy, nowej formuły edukacyjnej Instytut Globalizacji. Dzięki niemu, kursanci Akademii Przywództwa będą mogli wybrać dodatkowy kurs e-learningowy, Akademie Liderów Opinii 1,2 lub 3, kursy pozwalające przygotować się do działalności publicznej, prowadzone z udziałem osobistości z pierwszych stron gazet.

Jeśli więc chcesz poznać swoje mocne strony? Jeśli chcesz nauczyć się pracy zespołowej i poprawić swoje umiejętności interpersonalne? Jeśli chcesz nauczyć się zarządzać swoim czasem? Już dziś zapisz się na Akademię Przywództwa. Nie musisz nawet mieszkać w Warszawie, wszelkie materiały będą dostępne dzięki platformie e-learningowej.

Rekrutacja na kurs trwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 1 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: bartczak@globalizacja.org, wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Dla pierwszych 10 osób, drugi kurs z Supermarketu Wiedzy gratis lub 20 proc. zniżki przy opłaceniu kursu do 14 września.

Instytut Globalizacji jest prywatnym wolnorynkowym instytutem spraw publicznych założonym w 2006 r. Organizacja prowadzi niezależne badania z zakresu ekonomii, energetyki, nowych technologii i globalizacji. W 2009 r. Instytut Globalizacji otrzymał Nagrodę Wolności Templetona w Waszyngtonie w dziedzinie "etyka i wartości".

Zarejestruj się!