Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

image

Akademia Liderów Opinii to inicjatywa Instytutu Globalizacji, która ma ułatwić obywatelom z całej Polski dostęp do nowoczesnej wiedzy. Dzięki rejestracji w naszym supermarkecie wiedzy masz możliwość uczestniczenia w naszych kursach, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, w dogodnym dla ciebie miejscu i czasie. Wystarczy podłączenie do internetu i zyskujesz dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej, na której znajdziesz wykłady najwybitniejszych wykładowców, filmy, książki i materiały dodatkowe.

Dlaczego powinieneś zapisać się na organizowane kursy? Dlatego, że dzisiejsze uczelnie produkują głównie bezrobotnych, natomiast, jeśli chcesz być na bieżąco musisz inwestować w dokształcanie się, szkolenia i dodatkową wiedzę. Ponadto wiedza, którą ci przekazujemy nie jest dostępna na akademiach i uniwersytetach. Poruszamy tematy, których obawiają się podejmować państwowe uczelnie lub te zagadnienia, które są po prostu cenzurowane. Niemal wszyscy absolwenci ALO przyznają, że zdobyta na kursach wiedza poszerzyła ich horyzonty i otworzyła im okno na świat, jakiego do tej pory nie znali.

Uwaga, dla uczestników przewidujemy atrakcyjne nagrody. Dostaniecie materiały edukacyjne i książki naszych partnerów i sponsorów: m.in. Instytutu Globalizacji, wydawnictwa Fronda i Stowarzyszenia im. ks. P. Skargi, a także wydawnictwa zagraniczne m.in. CATO Institute.
Najlepsi z absolwentów otrzymają propozycję odbycia atrakcyjnych stażów i praktyk. Poprzedni zwycięzcy obu edycji zostali zaproszeni na studia do Institute of World Politics w Waszyngtonie i na staż do Institute of Economics Affairs w Londynie. Inni odbywali praktyki w biurach poselskich, redakcjach, think-tankach.

Ciągła rekrutacja - zarejestruje się teraz!