Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Zaproszenie

Instytut Globalizacji ma zaszczyt zaprosić na XXII edycję Śniadań Instytutu Globalizacji. Impreza odbędzie się we wtorek 4 lipca o godz. 11.00 w Hotelu Grand Mercure, Warszawa, ul. Krucza 28 w Sali Mazowiecka.

Podczas bieżącego spotkania zostanie zaprezentowany raport pt. „Cena państwa 2013”, który przedstawi rzeczywiste koszty funkcjonowania państwa obciążające podatnika i polskie rodziny.

Zostaną także zaprezentowane wyniki badań opinii publicznej CBOS na temat postaw Polaków wobec przepisów UE, które w coraz większym stopniu ingerują w wolność obywateli, zrealizowanych w ramach kampanii „Prawo dla ludzi”.

Raport oraz wyniki badań przedstawią i skomentują eksperci Instytutu Globalizacji oraz zaproszeni goście: politycy, prawnicy i dziennikarze.

Ilość miejsc ograniczona. Po prezentacji przewidziany jest poczęstunek.

Akredytacje:

Fundacja Instytut Globalizacji,
www.globalizacja.org
instytut@globalizacja.org
tel. 695 167 359

O Instytucie:

Instytut Globalizacji jest prywatnym wolnorynkowym instytutem spraw publicznych założonym w 2006 r. Organizacja prowadzi badania z zakresu ekonomii, energetyki, nowych technologii i globalizacji. W 2009 r. Instytut Globalizacji otrzymał Nagrodę Wolności Templetona w Waszyngtonie w dziedzinie „etyka i wartości”.