Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Rodzaje członkostwa dla osób prywatnych

Studencki – przeznaczony dla uczniów i studentów. Jeśli wciąż się uczysz, ale już teraz chciałbyś wejść w nasze szeregi, nie zwlekaj. Członkostwo będzie potwierdzone specjalnym certyfikatem członkowskim Instytutu Globalizacji. Otrzymasz na start – jedną z książek IG („Libertarianizm. Krytka” lub „Mitologia efektu cieplarnianego”) lub obie pozycje w formie e-booka. Dodatkowo będziesz uprawniony do 20 proc. zniżki na wszystkie inne publikacje oraz imprezy organizowane przez IG (kursy, konferencje, obozy integracyjne). Będziesz miał także dostęp do instytutowego forum dyskusyjnego, wszelkich raportów, ekspertyz, archiwum instytutu oraz bogatej biblioteki. Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone na specjalnej stronie członków i darczyńców IG.

To wszystko otrzymasz jeśli zadeklarujesz miesięczne wsparcie dla IG w wysokości jedynie 50 zł/miesięcznie.

Podstawowy – przeznaczony jest dla wszystkich, którzy identyfikują się z misją promowania wartości chrześcijańskich i działań na rzecz wolnego rynku w Polsce. Członkostwo będzie potwierdzone specjalnym certyfikatem członkowskim Instytutu Globalizacji. Otrzymasz na start 2 książki IG lub 4 publikacje w formie e-booka. Dodatkowo otrzymasz 50 proc. rabat na wszystkie publikacje, gadżety oraz imprezy. Będziesz także zapraszany raz do roku do uczestnictwa w Śniadaniach Instytutu Globalizacji – ekskluzywnych imprezach organizowanych w Warszawie. Będziesz miał także dostęp do instytutowego forum dyskusyjnego, wszelkich raportów, ekspertyz, archiwum instytutu oraz bogatej biblioteki. Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone na specjalnej stronie członków i darczyńców IG.

Deklarowane wsparcie 100 zł/miesięcznie

Aktywny – jest dla osób, które chciałyby aktywnie włączyć się w działalność Instytutu Globalizacji. Członkostwo będzie potwierdzone specjalnym certyfikatem członkowskim Instytutu Globalizacji. Na start otrzymasz pakiet 4 książek IG oraz komplet publikacji w formie e-booków. Dodatkowo otrzymasz ZA DARMO wszystkie kolejne publikacje wydawane przez nasz instytut oraz zyskasz GRATIS możliwość uczestnictwa we wszystkich imprezach, kursach, szkolenia, organizowanych przez IG. Będziesz miał także możliwość każdorazowego uczestnictwa w Śniadaniach Instytutu Globalizacji, przez co będziesz miał możliwość wyrażania swoich opinii i poglądów. Zyskasz także możliwość spotykania się z kadrą zarządzającą oraz ekspertami. Będziemy brali pod uwagę Twoje uwagi i opinie. Będziesz miał także dostęp do instytutowego forum dyskusyjnego, wszelkich raportów, ekspertyz, archiwum instytutu oraz bogatej biblioteki. Twoje imię i nazwisko będzie umieszczone na specjalnej stronie członków i darczyńców IG.

Deklarowane wsparcie 300-900 zł/miesięcznie

Sponsorski – pakiet sponsorski skonstruowany jest dla osób, które czują się odpowiedzialne za kraj i zdają sobie sprawę, że ich indywidualna dobroczynność jest fundamentem budowania społeczeństwa obywatelskiego. Dla takich osób oferujemy wszystkie wymienione wyżej przywileje poszerzone dodatkowo o możliwość aktywnego włączenia się w bieżącą działalność. Dla gremium członków – sponsorów przewidujemy spotkania z zarządem Instytutu Globalizacji oraz specjalne wydarzenia dedykowane tylko dla nich. Dostęp do oferty doradczej i konsultacyjnej ekspertów instytutu. Możliwe będzie także włączenie IG w rozwiązywanie problemów, podejmowanie obszarów badań czy ich promocja w zakresie wskazanym przez członków-sponsorów.

Deklarowane wparcie od 1000 zł/miesięcznie