Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Członkostwo w IG

Członkostwo w IG

Zostań członkiem wiodącego think-tanku w Polsce!

Już teraz otrzymujesz unikalną ofertę na polskim rynku. Oferujemy Ci członkostwo w jednym z najbardziej dynamicznych i uznanych instytutów spraw publicznych w naszym kraju. Nie w stronie internetowej, klubie, forum dyskusyjnym, tylko w organizacji, która ma istotny i rzeczywisty wpływ na kształtowanie opinii publicznej.

Instytut Globalizacji jest instytucją promującą wartości. Podkreślamy, że kwestie moralne mają pierwszeństwo nad prawami rynku. Zmieniamy serca Polaków w duchu wolności chrześcijańskiej.

Instytut Globalizacji jest instytutem deregulacji gospodarki. Stajemy się przez to naturalnym sojusznikiem konsumentów i przedsiębiorców, występując poprzez ingerowanie w dobrowolne umowy zawierane na wolnym rynku.

Instytut Globalizacji realizuje swoje cele poprzez działania edukacyjne i badawcze. Wydajemy książki, raporty, ekspertyzy. Organizujemy konferencje, debaty, szkolenia kursy. Wspieramy wymianę myśli, wpływamy na liderów opinii, społeczeństwo, media, decydentów.

Pamiętaj, że tylko od Twojej podstawy zależy, czy takie instytucje jak Instytut Globalizacji będą jeszcze działały w naszym kraju. Jesteśmy instytutem polskim, założonym za prywatne oszczędności, niezależnym, nie związanym z żadną opcją czy partią polityczną, ideologią, korporacją czy lobby.

Zapisz się już teraz – wybierz rodzaj członkostwa dla siebie i wypełnij formularz rejestracyjny.