Ta strona internetowa używa ciasteczek.

Instytut Globalizacji partnerem I Forum Gospodarczego Euro 2012

Instytut Globalizacji, wolnorynkowy instytut spraw publicznych, został partnerem merytorycznym I Forum Gospodarczego Euro 2012, które odbędzie się w Warszawie pod koniec listopada.

Forum będzie miejscem wymiany doświadczeń przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie. W licznych panelach dyskusyjnych wezmą udział eksperci, decydenci, przedsiębiorcy i media, zainteresowani profesjonalną wymianą poglądów. Zaproszeni zostali liczni goście zagraniczni m.in. z Ukrainy, Niemiec czy Hiszpanii. Imprezie będą towarzyszyły targi wystawców oraz liczne imprezy promocyjne.

Instytut Globalizacji w warstwie merytorycznej będzie promował trzeźwe i realne spojrzenie na problemy i wyzwania związane z organizacją Euro 2012 w Polsce.

- W analizie ekonomicznej skupimy się na rachunku zysków i kosztów związanych z organizacją Euro 2012. Jesteśmy zdania, że impreza przyniesie Polsce korzyści, ale wyłącznie pod warunkiem, że będzie się to wiązało z deregulacją gospodarki i sprawiedliwym dostępem do inwestycji dla przedsiębiorców prywatnych – tłumaczy dr Tomasz Teluk, dyrektor Instytutu Globalizacji. - Udane Euro 2012 nie może być imprezą finansowaną wyłącznie z kieszeni podatnika - dodaje.

I Forum Gospodarcze Euro 2012 odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 listopada 2007 r. w centrum konferencyjnym Hotelu Gromada, przy ul. 17 Stycznia 32.

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.globalizacja.org.

Informacja prasowa (PDF)